ZABAWY SENSORYCZNE

08.06.2021 21:36
      Biedroneczki niedawno miały niespodziankę. Odwiedziła nas Pani Małgosia Kadylak. Jest to animatorka zabaw dla dzieci. U nas gościły zabawy sensoryczne. Dzieci mieszały różne substancje, ugniatały, łączyły. Na koniec zbudowały 4 królestwa królestwo owadów, dinozaurów i dwa królestwa zimy. Zabawa była wyśmienita.

02.06.2021 14:56
      Nasze maluszki po raz pierwszy obchodziły Dzień Dziecka w przedszkolu. Były tańce, zabawa i oczywiście prezenty. Naszym Biedroneczko życzymy wszystkiego co najlepsze, dużo radość i słoneczka.

DZIEŃ MAMY I TATY

27.05.2021 13:22
      Dziś w grupie Biedronek świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty. Niestety nie mogliśmy gościć rodziców w przedszkolu. Nagraliśmy piosenki i wiersze i przekazaliśmy je naszym kochanym rodzicom. Życzymy wam duuużo radości, cierpliwości, miłości i pociechy że wspaniałych dzieci. Mamo Tato kochamy Was!

DZIEŃ ZIEMI

22.04.2021 19:35

Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. Nasze maluszki także uczą się, jak żyć ekologicznie. Szczególnie zastanawiały się jak chronić nasz wspólny dom – Ziemię, jak pomóc naszej planecie, aby ten wspólny dom stał się czysty, zdrowy i piękny. W tym dniu towarzyszył nam kolor zielony oraz opaski symbolizujące Ziemię i jej piękno.

KOSMICZNE ZABAWY

12.04.2021 19:56
      Kosmiczne zabawy - w tym tygodniu polecieliśmy w kosmos. Poznajemy planety. Oglądamy zdjęcia, filmy, bawimy się z kosmitami. To temat który zawsze fascynuje przedszkolaków. Dzieci budowały rakiety kosmiczne. Fajna zabawa to podstawa a jak widać na załączonych zdjęciach nasze Biedroneczki bawiły się doskonale.