• XXI Rejonowy Festiwal Piosenki Czerwonokrzyskiej

Zosia i Zuzia z grupy SMERFY – „Zbiory z sadu i ogrodu” – 2 miejsce (kategoria duety).
      Grupa ZAJĄCZKI – „Plac zabaw” - 3 miejsce (kategoria soliści).

Grupa ŻABKI – „Krąg dziecięcych rąk” – 4 miejsce (kategoria zespół).

• Spotkanie z żołnierzami

Przedszkolaki z grup Smerfy i Żabki miały okazję spotkać się z żołnierzami z morąskiej jednostki wojskowej. Były to przygotowania do święta naszej Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej. Dzieci oglądały sprzęt i wozy bojowe oraz mogły porozmawiać z żołnierzami.

• Wspólne czytanie

ASIUNIA - czytanie opowiadania Joanny Papuzińskiej przez Pana Przemka - namiastka lekcji historii w grupie SMERFY.

• Andrzejki u Smerfów

30 listopada w imieniny Świętego Andrzeja w grupie Smerfy odbył się wieczór wróżb i przepowiedni. Po zapoznaniu się z postacią Świętego Andrzeja, wróżbity i jasnowidza i poznaniu ludowej tradycji ANDRZEJEK przystąpiliśmy do wróżenia. Spośród wielu wróżb i zabaw najciekawszą atrakcją okazało się lanie wosku i interpretowanie cienia na ekranie. Na zakończenie zatańczyliśmy wspólny taniec „Bravado – dla przyjaciela”.

• Smerfy w Muzeum

Wycieczka do Pałacu Dohnów w Morągu.