Zakończenie roku w Smerfach

26.06.2021 11:54
      Rodzice naszej grupy zorganizowali zakończenie roku przedszkolnego. Z uwagi na to, że część dzieci odchodzi do "zerówki" postanowili kolorowo i słodko się pożegnać 🙂 🙁 Nie zabrakło kwiatów, poczęstunku i wzajemnych podziękowań 🙂 Nawet Blanka, która nie mogła być obecna pożegnała się z nami wirtualnie. W ferworze zdarzeń nie zauważylysmy, że dzisiaj przypada Dzień Smerfa. Nie mogło więc się obyć bez dyskoteki przy smerfnych hitach. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za całoroczną współpracę pełną życzliwości i zrozumienia. Życzymy Państwu i Dzieciom bezpiecznych, udanych wakacji i powrotu we wrześniu w zdrowiu i z "naładowanymi bateriami". Wasze wdzięczne Panie: Ewa, Asia, Kasia i Basia

MAŁY CHEMIKI - EKSPERYMENTY SMERFÓW

26.06.2021 11:48
      Grupa uczestniczyła w zajęciach " Mały chemik" prowadzonych przez Panią Animator Małgorzatę Kadylak. Dzieci poczuły się jak w prawdziwym laboratorium. Mieszały kolory podstawowe w pochodne. Z mleka i barwników wykonywały przepiękne kompozycje. Z sody i kolorowych barwników pozyskiwały efekt wulkanu. A pocirane o głowę balony przyczepialy do ściany. Wiele radości przyniosły zabawy z bańkami mydlanymi. Ciekawym efektem było zalewanie ułożonych w koło cukiereczków, które rozpuszczając się w wodzie utworzyły tęczę. Bardzo dziękujemy Pani Małgosi z Atomic Kids za poświęcony przedszkolakom czas i zaprezentowanie fascynujących doświadczeń.

02.06.2021 14:30
      1 czerwca to jedyny taki dzień w roku🥳 Wyjątkowy i pełen szczególnej radości, zwłaszcza wśród najmłodszych. Tego dnia dzieci z grupy Smerfy rozmawiały na temat swoich praw, uczestniczyły w zabawach ruchowych, a na zakończenie każdy otrzymał upominek🤩 Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Smerfy 😘

DZIEŃ MAMY I TATY

27.05.2021 13:34
      Dzień Mamy i Taty to okazja, by podziękować za miłość, wychowanie, pomoc i wsparcie. W tym dniu Smerfy wręczyły samodzielnie wykonane mydełka dla Mam oraz krawaty dla Tatusiów. Wszystkiego najlepszego drodzy Rodzice!!

Edukacyjny spacer Smerfów

03.05.2021 12:38
      Przedmajówkowy tydzień obfituje w treści patriotyczne. Smerfy uczą się o swoim kraju, symbolach narodowych, historii swojego miasta. W słoneczny, wiosenny dzień nie omieszkaliśmy wyjść na spacer szlakiem morąskich zabytków. Ratusz, kościół, Pałac Dohnów, czy Park Miejski to miejsca godne fotografowania.