• 05.02.2020 13:43
        • Co to jest niepodległość?- wiedzą nasze przedszkolaki. Żabki wyśpiewały to dziś w piosence. W przeddzień Święta Niepodległości, jak co roku, odbyła się dziś uroczystość w naszym przedszkolu. Położenie przedszkola na ulicy 11 Listopada i w bliskim sąsiedztwie Ronda im. 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę obliguje nas do celebrowania tego jakże ważnego święta. Wszystkie grupy przygotowały wierszyki i piosenki, które złożyły się na patriotyczny program artystyczny. Klimat uroczystości wprowadził dorosłych w refleksyjny nastrój, co udzieliło się dzieciom. Kultywowanie świąt patriotycznych ma na celu wyrabiać w młodym pokoleniu patriotyczne postawy szacunku do symboli narodowych i umiłowania ojczyzny.