• Babcie czytają bajki Wnukom

W grupie MOTYLKI odbyło się spotkanie z cyklu „Bajki różnych pokoleń”. Tym razem odwiedziła nas babcia Oli. Czytając bajki przybliżył nam „Przygody Kici Koci”.

• Motylki w BIBLIOTECE

MOTYLKI odwiedziły BIBLIOTEKĘ.
    • 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dziś wielki dzień w naszym mieście, bo gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nasze przedszkole reprezentowały Motylki w wierszach "Powitanie" i "Przedszkolaczek" i Smerfy w piosence "Sanna" z orkiestrą oraz tańcu "Bravado dla przyjaciela". Dołożyliśmy więc swoją cegiełkę na szpitale dla najmłodszych pacjentów. Dziękujemy serdecznie Rodzicom za udział w tak szlachetnym spotkaniu.

• Biblioteka

Dzieci z grupy MOTYLKI w bibliotece dowiedziały się jak można być jej członkiem. Poznały bogatą ofertę książek dla najmłodszych. Była to też okazja do zabawy i ciekawego spędzenia wolnego czasu.
    • Motylki gościly Panią Annę

Bajkoterapia z elementami tańca oraz tworzenie przez dzieci z grupy "Motylki" bajki wspólnie z zaproszonym gościem- to temat zajęć z Panią Anną Brędowską. Opowiadanie i ilustracje do bajki "Zaczarowane przedszkole i jego mieszkańcy" przedszkolaki tworzyły samodzielnie na zajęciu. Dziękujemy Pani Annie za prezentację opowiadań o Muminkach i ciekawe nowe doświadczenia.