• Wycieczka do Olsztyna

W październiku grupy Żabki i Zajączki wybrały się na wycieczkę do Olsztyna. Celem wycieczki było zwiedzanie Olsztyńskiego Muzeum Przyrody , w którym dzieci na zajęciach z prezentacją multimedialną słuchały ciekawostek o życiu zwierząt i ptaków leśnych. Obejrzały  również naturalne okazy zwierząt , które wyglądają jak żywe. W drugiej części wycieczki był seans pod kopułą Olsztyńskiego  Planetarium, gdzie z kolei przedszkolaki poszerzyły swoją wiedzę o kosmosi. Choć wycieczka trwała długo, dostarczyła Dzieciom wielu wrażeń, były zachwycone prezentowanymi atrakcjami.

• Jesienne zajęcia w bibliotece

W październiku dzieci z grupy Zajączki wybrały się na zajęcia do Morąskiej Biblioteki Publicznej. Tematem wiodącym była jesień. Dzieci poznały środowiska życia zwierząt podczas trwania tej pory roku jak i poznały sposoby robienia przetworów na okres zimowy. Obejrzały prezentacje multimedialną a na koniec znaną polską bajkę Miś Uszatek.

• KONKURSY

Wyróżnienie Tosi w konkursie Radia Olsztyn "Moja biało- czerwona".
      Wyróżnienie Patrycji w konkursie plastycznym "Wędrując uliczkami Morąga" zorganizowanym przez Bibliotekę Dziecięcą w Morągu.

• Z rodzicami - przedświątecznie

W grudniowy poranek nasze dzieci spędziły miło dzień w bardzo świątecznym nastroju. Na zajęcia przyszli rodzice naszych pociech, aby wspólnie z nimi celebrować okres zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wspólnie z rodzicami obejrzały prezentacje multimedialną, która miała na celu przybliżyć im wiedzę o naszej świątecznej choince. Zapoznały się z historią choinki oraz z tym, jak dawniej ją ozdabiano. Podsumowaniem naszych zajęć było wykonanie bombek świątecznych. Każde dziecko wraz z rodzicem wykazało się ogromną kreatywnością, a nasze śliczne bombeczki zostały ozdobą przedszkolnej choinki.

• Babcie i Dziadkowie odwiedziły „Zajączki”

Uroczystość z okazji Dnia  Babci i Dziadka odbyła się również w grupie „Zajączki”. Goście licznie przybyli do swoich ukochanych Wnuków. Wiersze i piosenki w wykonaniu małych artystów wprawiły gości w przyjemny, kameralny nastrój przepełniony wzruszeniami i samymi ciepłymi uczuciami. To było piękne święto rodzinne.